Cooperate With Us

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Serwis Zobacz pełną treść zgody na przetwarzanie danych. To dobrze że piersi są dla mężczyzny czymś naturalnym tzn. służą ssakowi do wykarmienia potomstwa. Moi kochani czytelnicy, podglądacze, przyjaciele. Moje życie zmieniło się niesłychanie. Postanowiłam powrócić do blogowania choć sama nie wiem czy coś z tego będzie czy znów na postanowieniu się zakończy. blog o motoryzacji mniej - odblokowałam tymczasowo drugiego bloga z wizją jednak stworzenia całkiem nowego miejsca w sieci.
- Pierwszy raz masz kota i nie wiesz, jak zajmowaæ siê pupilem? A mo¿e chcesz siê pochwaliæ swoim mruczkiem i przy okazji zerkn±æ, co pisz± inni w³a¶ciciele kocurów? Zanim to zrobisz, pamiêtaj jednym: wszystko, co przeczytasz w internetowych grupach mi³¶ników tych zwierz±t, traktuj z du¿ym dystansem. Obawiasz siê, ¿e spêdzasz zbyt ma³ czasu z pupilem? A mo¿e przyb³±ka³ siê do ciebie kolejny kot? Powody nie maj± znaczenia, wa¿ny jest wniosek: dokocenie jest doskona³ym remedium na problemy - to przeczytasz w "kocich" grupach w internecie.
No to taka ciekawostka przyrodnicza: zbadano jak długo karmią szympansy, po przełożeniu tego na ludzki wiek, wyszło four-6 lat. A szympansom blisko do ludzi pod względem genów. Po kilku kurtuazyjnych zdaniach, wymianie problemów z przeszłości i typowo kobiecymi plotkami facetach, panie przeszły do sedna. Martyna Wojciechowska:Na niektóre tematy ma nieco inne poglądy niż mama. Po pierwsze, nie jest za bardzo zainteresowana dalekimi podróżami. Na razie jeździmy po Polsce, sporo czasu spędzamy w górach. Cieszę się, że zaraziłam ją tą pasją. I gdzieś może w przyszłości pomyślimy tym, aby razem podróżować.
Jako logopeda zachęcam mamy do karmienia piersią, bo uważam, że warto z wielu powodów, ale nie dłużej niż do 12 miesiąca życia dziecka. Roczny maluch to dziecko, które rozpoczyna przygodę z chodzeniem, ale również bardzo dobrze już siedzi w krzesełku, a także ma kilka zębów. Jeżeli pojawiają się zęby, to dla rodziców powinien być to sygnał, by zastąpić papki twardszymi pokarmami, z którymi dziecko bez problemu sobie poradzi.
ojczym znęcał się na de mną psychicznie przez kilka lat. teraz już sie troche to rzadziej zdaża. nie chce z nimi mieszkać. nie mam normalnych warunków do nauki bo musze się ich dzieckiem zajmować. Czemu tu zaglądam? Bo bawią mnie miejsca, gdzie się postuluje tolerancję wobec matczynych wyborów poprzez… krytykę matczynych wyborów. Mam three dzieci, środkowe karmione najdłużej całe przedszkole przesiedziało w domu z zatkanym nosem i łagodnymi ale niekończącymi się infekcjami. Najstarszy karmiony krótko - okaz zdrowia jak na razie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Cooperate With Us”

Leave a Reply

Gravatar